Vítejte na mém blogu Usmívající se

Krvavá láska - 22.díl Molly je vlkodlak??

2. srpna 2017 v 11:49 | Veru Kučerová |  Krvavá láska
(V minulém díle: Když přišel, dveře byly dokořán. Utíkal za mnou. Nebyla tam ani Bonnie. "Neee! Nemůžu ji zase ztratit. Miluju ji.)

Z pohledu Mattyho:

Šel jsem do Mollyinýho pokoje a přemýšlel, kdo to mohl být. Poté jsem se zvedl. "Gar!"
Běžel jsem za Jakem a požádal ho o pomoc. "A kdože ji to vlastně unesl?!" - "Gar, to je ten, co jí unesl Muffi" - "aha a našel jsi nějaké vodítko? Co by nám řeklo, kde je?" - "Vlastně...kde jsou. Gar unesl i její kamarádku, Tori. Starala se o ní. Ještě jsem se nekoukal na nic. Hned jak jsem přišel na to, že to byl Gar. Běžel jsem hned za tebou." - "No tak honem do jejího pokoje!"
S Jakem jsme šli do jejího pokoje, ale zatím jsme nenašli nic. "Počkat, kde je Muffi?" zeptal se Jake. Hledali jsme jí, ale Muffi ležela v klídku ve svém pelíšku. Prohlédli jsme jí. Měla na sobě jenom nějaký štítek, kde byla napsána nějaká adresa. "Musíme tam jít. Co když tam je Molly s tou Tori?!" - "Jo, ale bereme moje auto. Je to odsud daleko." - "Tys tam byl?" - "Ne, ale tu ulici znám" - "j...jasně."
O půl hodiny později
Dorazili jsme v pořádku. Šli jsme na místo. "Tohle by měl být ten dům" oznamuju mu. Vstoupili jsme dovnitř a hledali Molly a Tori. "Molly? Tori!?" Nic a nikoho jsme nenašli. Když jsme byli na odchodu, tak jsem něco zaslechl. Jakoby volání o pomoc. "Pomóóc! Je tu někdo?" volala jenom Tori. Myslím, že tam Molly bude s ní, ale nemá sílu křičet. "Slyšel jsi to?" - "Co?! Nic jsem neslyšel." - "Vycházelo to odtamtud" a ukázal jsem na temné místo, kde není ani trochu světla. "Molly? Tori?! Jste tu?" zakřičel jsem. Běžel jsem na místo, ale viděl jsem jen Tori. "Tori? Kde je Molly?" Mezitím ji rozvazuju a Tori se slzami v očích ukazuje za mě. Je tam židle a na ní je Molly svázaná. Šel tam Jake. "Proboha Molly! Co ti to udělal?" zeptal se Jake. Šli jsme s Tori k Molly. Tori do mě šťouchla a zašeptala. "Gar jí něco udělal. Myslím, že ji proměnil i ve vlkodlaka" - "to není možný. Vlkodlačí kousnutí upíry zabije" - "Ano to jistě, ale něco do ní píchnul" - "v tom případě na ni musíme dávat pozor. Jestli je vlkodlak, tak se při úplňku promění" - "hm...hlavně ji musíme nejdřív probudit"
"Hele! Hýbe se" oznamuje nám Jake. "Molly? Jsi v pořádku?" zeptal jsem se jí. Molly jen zakňučela, nejspíš bolestí. "Musíme ji odtud dostat" řekl Jake. "Je to moc jednoduchý" řekla podezíravě Tori. "Máš pravdu" odpověděl jsem. Rozhlíželi jsme se po místě, jestli někde neuvidíme Gara nebo někoho jiného. Nikdo tam nebyl. "Nikoho nevidím, tak pojďme" řekl jsem a zavěsil jsem si jednou rukou Molly kolem krku a druhou rukou si ji zavěsil Jake. Tori šla blízko u nás. Jakmile jsme vyšli, tak se Molly něco dělo. Měnila se, ale bylo těžké říct v co. Bolela ji hlava a narostly jí drápy. "Že by jsi měla pravdu?" řekl jsem vyděšeně a podíval se n Tori. Jake byl ještě vyděšenější než já a Tori dohromady. "Co to sakra je?" zeptal se Jake. "Vy jste mu to neřekli?" řekla Tori. A Jakea to hned zaujalo. "Co jste mi neřekli?!" - "No...Molly a Matty jsou vlkodlaci, jestli je teda Molly vlkodlak. To je to, co jí Gar nejspíš provedl. Molly je jinak upírka. A já jsem čarodějka Bonnie nebo Tori, těší mě." vysvětlila mu Tori a podala mu ruku na seznámení.
___________________________________________________________

Pokračování příště :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama