Vítejte na mém blogu Usmívající se

Červen 2017

Krvavá láska - Bonnie Pettreliová

18. června 2017 v 13:28 | Veru Kučerová |  Krvavá láska

20.díl

(Poslední věta z minulého dílu: "Ne. Molly.. Tohle nerad říkám, ale dáme si pauzu." - "Co?" řekla se slzami v očích Molly. "Jake tě sice políbil, ale ty jeho taky. Vím, že k němu něco cítíš, jinak by se tohle nestalo. Na nějaký čas si od sebe odpočinem."
A odešel. Molly si sedla na postel a začala brečet.
Mezitím se stavil Matty u Jakea. Zazvonil a čekal, než otevře.)

U JAKEA

Matty zazvonil a čekal než Jake přijde otevřít dveře. Jake se podíval z okna a jakmile viděl, že je to Matty, tak utíkal zadním vchodem, ale Matty ho slyšel.
Běžel co nejrychleji za ním, když ho chytil, dal mu facku a odvlekl ho zpět do domu.

Tam čekal než se probudí. Byl tam až do večera a pak se probudil..
"AAA... Matty!! Co tu ještě děláš? Kde je Molly??" - "Klid! Molly je v pořádku. Ty nevíš, proč tu jsem?" - "Nevím" - "kvůli tobě je Molly nešťastná, nerad ji takhle vidím, ale to, co mi udělala, to, co jste mi udělali vy oba - tak to se nedá jen tak omluvit a dělat, že se nic nestalo. Jak jsi mohl? Už jsem tě pomalu začínal mít rád, teď sis to akorát zase podělal. Můžeš si za to sám" Matty to smutně dořekl a odešel k sobě domů.

Molly

Molly byla zničená a tak Mattymu napsala zprávu na facebooku, protože si všimla, že je online.
Napsala mu ze začátku jen "ahoj". Matty si to zobrazil, ale řadši ji ani neodepisoval. Molly se už chystala z facebooku odhlásit, ale najednou si ji přidala do přátel jakási Bonnie Pettreliová. Bonnie ji napsala zprávu, že po ní někdo jde a potřebuje ochranu, že se s ní chce Bonnie setkat. Také, že je čarodějka. Jakmile si to přečetla, napsala Mattymu "Matty, vím, že se na mě zlobíš, ale právě si mě přidala a napsala mi nějaká Bonnie Pettreliová. Prý jsem v nebezpečí a potřebuju její ochranu. Je čarodějka. Zítra se s ní mám setkat, hned ráno. Jestli ti na mě ještě aspoň trochu záleží, odepiš nebo přijď za mnou."
Matty si to zobrazil a dlouho přemýšlel, jestli má odepsat nebo ne. Molly si říkala "že mě vůbec napadlo, že by mu na mně ještě záleželo."

Najednou jí přišla zpráva "V kolik ráno?" Molly se podívala od koho, byla od Mattyho. Utřela si slzy a napsala, že v půl desáté se mají sejít před školou, na kterou Molly chodila. Pak už Matty neodepsal a Molly tedy také odešla. Lehla si na postel a hned usnula.

Ráno

Molly se probudila a hned zazvonil zvonek. Molly šla pomalu otevřít, bála se. Koukla z okna, ale neviděla, kdo to byl. Otevřela a byl to Matty. Obejmul ji a řekl "Molly mrzí mě to. Díky bohu, že se ti nic nestalo. Nepřežil bych to tady bez tebe." Molly byla štěstím bez sebe, že za ní přišel.

Molly se oblékla a vyrazili před tu školu. Chvilku tam čekali a pak přišla Bonnie. Molly už hodně dlouho neviděla Tori, ale pozná ji vždycky.
"Tori? Co ty tu děláš?"

___________________________________________________________________________________________

Pokračování příště :)

Co tam dělala Tori?

Byla to náhoda?

To se dozvíte příště...