Vítejte na mém blogu Usmívající se

Květen 2017

Krvavá láska - Pauza

21. května 2017 v 20:12 | Veru Kučerová |  Krvavá láska

19.díl

Molly tedy šla ke dveřím. Když tam už byla, viděla pootevřené dveře. Hned ji napadla taková myšlenka, že si možná někdo přišel pro ni nebo Mattyho. Utíkala za Mattym, když už viděla do pokoje, kde byl a neviděla ho tam, byla k smrti vyděšená, jenomže Matty v pokoji byl jenom ne v posteli. Ačkoli byl velmi slabý, vstát ještě zvládnul.
Sedl si k rohu pokoje a vyděšeně tam seděl.
Jakmile ho Molly našla, ulevilo se jí. "Matty? Co tu děláš? Měl bys odpočívat." - "J..já se ti omlouvám Molly." - "Nemáš za co se omlouvat. Tak proč jsi tady?" - "Slyšel jsem tě jít ke dveřím a pak jsem slyšel kroky, jak sem někdo jde. Nejdřív jsem myslel, že jsi to ty, tak jsem se kouknul a najednou jsem viděl někoho s černou kapucí, jak jde směrem ke mně, tak jsem se schoval sem." - "Dobře" řekla zdlouhavě a pokračovala dál "a kde je teď?" Matty se zamyslel, tedy poslouchal jestli toho člověka neuslyší. "Molly?" vyděšeně se na ní podíval "je u tebe v pokoji" - "co?? Co tam dělá?" chvilku přemýšlela, až jí to nejspíš došlo "oo, Muffi! Promiň Matty musím běžet" - "nevadí, jen běž"
Molly svou upírskou rychlostí běžela do svého pokoje, aby zachránila Muffi a zároveň chytila zloděje. Když tam doběhla, viděla toho zloděje, jak jde směrem k Muffi. Proto na něj ihned zakřičela "dost! Nech ji být!" jenomže Molly absolutně netušila, že zloděj si nepřišel pro Muffi, ani pro Mattyho, ale pro ni. Jakmile zakřičela, otočil se na ni tak, že mohla vidět jeho obličej.

Úplně se polekala.

Bylo to samozřejmostí, že se poleká, no kdo by se neleknul? Molly ihned běžela svou rychlostí vzít Muffi a běžet ještě za Mattym. Jenže ji zloděj chytil a za Mattym doběhla jen Muffi. Zloděj nevěděl, že Molly dala Muffi lísteček na krk pro případ nouze. Zloděj vzal Molly a unesl ji na nějaké uzamčené místo, kde ji později mučil.
Matty našel po chvilce lísteček a četl si ho. Najednou nahlas zakřičel "Molly?Molly?!" už mu došlo, že bude pryč. S tím, jak byl slabý, nemohl Molly zachránit sám. Věděl, že to není zrovna ten nejlepší nápad, ale musel požádat o pomoc Jakea, takže mu zavolal, aby přišel. Jakea to překvapilo a ještě Mattymu připomněl, že to on ho unesl, proto je teď tak slabý. "To mě nezajímá, Molly je v nebezpečí a potřebuje pomoc. Já ji nemůžu zachránit, musíš to být ty!" - "Dobrá, dobrá. A kde je? Víš to?" - "Ano, Molly měla na Muffi lísteček pro případ nouze. V něm všecko je."
Zatímco si Jake četl, Matty vzal nějaký nůž a začal Jakeovi vyhrožovat "jestli Molly něco uděláš nebo nedejbůh, že se jí něco stane, pak budeš mít co dočinění se mnou!"
Jakea to nijak zvlášť nevyděsilo, ale pak si vzpomněl, že je člověk. Tak už ano.

Už je večer a Molly byla na tom hrozném místě. Brečela a zdálo se jí o své kamarádce Tori, že je tam s ní. Tori jí ve snu moc pomohla. Molly tam byla již několik týdnů. O něco později ji přišel někdo zachránit, nevěděla kdo, ale slyšela ho. Když si promnula oči, před ní stál Jake. Jake ji vzal za ruku, přitáhl ji k sobě a políbil.

"Co tu děláš? Jak jsi se sem dostal?" - "Přišel jsem tě zachránit. Sledoval jsem ho." - "zloděje?" - "Jo."

Vzal Molly a šel s ní domů, když už byli před jejím barákem, řekla Molly "Matty je pořád uvnitř?" - "Ano"
"Víš, pořád myslím na ten polibek" Jake ji přerušil "jo já taky"

Jake se k ní přiblížil, zazvonil a řekl "pojď, sedneme si." Sedli si na lavičku, Jake ji chytil za ruku a opět políbil, na rozloučenou.

Poté se od něho Molly odtrhla "tohle se už nesmí stát! Jsem s Mattym a mám ho ráda." - "Jasně. Chápu."
Hned jak to dořekl, Matty otevřel dveře a Molly ho s nadšením obejmula a před Jakem ho políbila, aby viděl, jak moc ho má ráda.

"Páni, za co to bylo?" - "Za nic. Jen jsi mi hrozně moc chyběl."
Jake byl na odchodu. Ještě než odešel, Matty na něho promluvil "děkuju za záchranu mojí holky. Máš to u mě." Jake jenom přikývnul a odešel. "Stalo se mu něco?" zeptal se Molly.
Molly se cítila hodně provinile. "Matty, musím ti něco říct, ale nebude se ti to líbit a přísahám, že s tím nemám nic společného." - "Dobře. Pojď dovnitř."
Molly s Mattym šli dovnitř, sedli si a Molly mu to všechno řekla. "Tam na tom místě, když mě Jake zachránil....ach..to je tak těžký říct. Políbil mě." - "Dobře, to nic. Asi tě rád viděl."
"To ještě není všechno. Když jsme byli před barákem, tak Jake zazvonil a než jsi otevřel, tak mě znovu políbil." Matty se naštvaně zvednul a chystal se jít za Jakem. "Matty? Ale odtrhla jsem se od něj a řekla, že už se to nesmí stát, protože miluju tebe." - "Miluješ? To jsi mu řekla?" - "Tohle zrovna ne, ale řekla jsem, že mám tebe a že tě mám ráda. Proč? Je to problém?" - "Ne. Molly.. Tohle nerad říkám, ale dáme si pauzu." - "Co?" řekla se slzami v očích Molly. "Jake tě sice políbil, ale ty jeho taky. Vím, že k němu něco cítíš, jinak by se tohle nestalo. Na nějaký čas si od sebe odpočinem."
A odešel. Molly si sedla na postel a začala brečet.
Mezitím se stavil Matty u Jakea. Zazvonil a čekal, než otevře.
_________________________________________________________________
Pokračováí příště.. :)

Krvavá láska - Sledovačka

14. května 2017 v 21:09 | Veru Kučerová |  Krvavá láska

18.díl

Zatímco si Molly dopis od Jakea četla, Jake ji stále pozoroval z okna, aniž by o tom Molly s Muffi věděly. Poté co Molly dočetla, s obrovským zamyšlením zavřela dopis a přemýšlela kam mohl Jake schovat Mattyho. Došlo jí, že ho jen tak nenajde - alespoň ne dokud to s tím sledovacím zařízením nevyřeší. Musí to Jakeovi říct. Vzala si s sebou Muffi a šly spolu k Jakeovi. Zazvonila a chvilku čekala, za tu dobu si promýšlela, jak mu to všechno říct. Jake otevřel a řekl: "Ahoj Molly, tak jsi konečně tady" a tajně ji naznačil, aby šla dovnitř. Molly vešla a rozhlížela se, ačkoli tam už byla. Najednou zahlédla video, tedy kameru, kde Matty vlastně je. Ach..ty její zaslzené oči, tolik si přála mu pomoci. Potom na ní Muffi štěkla a tím ji vlastně připomněla, kvůli čemu přišly. Molly se opět otočila k Jakeovi a zeptala se slabým hlasem: "Proč? Proč on? Proč my?" - "Copak to není jasné? Tak co jste tam dělali u těch popelnic?!" mírně na ní zakřičel. Molly se podívala na Muffi a kývala, že mu to tedy poví. "M..my...jsmee...." pořádně se nadechla "my jsme tam vyhodili jedno sledovací zařízení, co měla na sobě Muffi." vyhrkla na něj. Jake se na ní tak nějak zmateně podíval, přiblížil se k ní tak, že Molly mohla cítit jeho proudění krve. "A proč tak tajně?" Molly ho odstrčila "protože jsme nechtěli, aby nás někdo viděl" - "dobrá" podezíravě se na ni koukal. "Teď budu mluvit já!" - "Fajn" řekl otráveně. "Jak jsi dostal ten dopis mezi nehtíky u Muffi?" - "Jednoduše. Když jsme odtamtud vylezli, tak ti chvilku trvalo než sis uvědomila, že jsme vlastně u našich baráků. Za tu dobu jsem to stihnul" - "Ale p...p..počkej. Když jsem já byla mimo? Matty by tě viděl" - "jo, ale neviděl. Mezitím hlídal Gara." - "Aha..ou.. Tak mi dej Mattyho! Řekla jsem ti pravdu. Taky jsem to dělat nemusela Jakeu" - "Neboj vydám ti ho, ale ty víš, že já tě mám rád Molly" - "proč? Proč mi to teď říkáš? Mám Mattyho, to snad víš" - "ach...jistě.." podíval se na nahrávku, kde je Matty a stisknul jakési červené tlačítko. Molly myslela, že něco vybouchne, proto se skrčila k zemi. Jake se na ní podíval a zasmál se "Molly? Co to děláš?" - "Co? Myslela jsem, že něco vybouchne" - "bože Molly. A ty se divíš, že tě mám rád? Jsi sice trochu bláznivá, ale tohle mám na tobě rád." - "Fajn, tak co bylo to tlačítko?" zvědavě se zeptala, když za sebou najedou uslyšela "Molly? Jsi to ty?" Molly se otočila a běžela Mattyho obejmout, jakmile se jí dostal do náruče, omdlel z toho, jak byl slabý. Molly s velkou rychlostí běžela k sobě domů a Mattyho položila na postel. Sedla si k němu, držela ho za ruku a přála si, aby se ještě probudil.

Za pár hodin

Molly už u Mattyho usínala, šla si vzít něco k pití. Bylo to jako načasované, ale hned jak odešla do kuchyně, Matty se probudil. Slabě říkal "Molly? Haló?" Molly ho zaslechla a běžela za ním. "Jsem tady...jsem tady.." uklidňovala ho. Donesla mu pití a polévku, co ho alespoň trochu posílí. Najedl, napil se a ještě si lehnul. O chvilku později někdo zazvonil. Molly si říkala, kdo to může být?!

____________________________________________________________________

Pokračování příště :)