Vítejte na mém blogu Usmívající se

Záchrana světa

11. dubna 2017 v 13:51 | Veru Kučerová |  Sny
Byl jeden tatínek se svou dcerou, která se ukrutně bála bouřek a měla také důvod. Pojďme se na to podívat..
Jednoho dne jela se svým tátou na jejich chatku, kde kousek od nich bydlely i její kamarádky, ale moc si s nima nepovídala.
Když si jednou vyšla ven, netušila, že budou bouřky a blesky. Jakmile začala bouřka - vyletěla a začala panikařit, poté uviděla její jednu kamarádku a pak druhou, ale kvůli bouřce nebyla ráda, že tam také jsou. Bála se, že se jim něco ošklivého stane.

Dívka tedy běžela zpět do chatky. Nemohla usnout, už byl totiž večer. Nešlo jí to, kvůli té bouřce. Zeptala se svého táty, který byl ještě vzhůru, jestli může být také vzhůru a koukat se na televizi. Samozřejmě, že souhlasil. Jakmile dívka zapnula televizi, začaly blesky a odebraly jim střechu v chatce. Dívka se začala bát mnohem víc, než se bála předtím.
Vyšla ven z chatky, aby jí to také nezasáhlo a pak objevila jednu prázdnou chatku, schovala se dovnitř. Jenomže za chvíli přišel dovnitř nějaký neznámý starý pán a vyhodil ji ven. Dívka plakala a bála se. Proto ihned běžela za svým tátou a za kamarádkama, ale ony tam bohužel nebyly. Blesky vždy zasáhly nedaleko dívky. Proto stále utíkala a bála se. Křičela o pomoc, ale nikdo ji neslyšel.

Když už její táta nemohl utíkat, tak si odpočinul, sednul si na zem. A za pár sekund ho zasáhl blesk. Dívka ho hodně oplakala a vzala ho s sebou, protože ho nemohla nechat na místě. Když už byla tak daleko, aby neviděla svou chatku.
Zahlédla své dvě kamarádky, jak si jdou pryč od chatek, jakoby nevěděly, co přesně se děje. Dívka na ně křičela, volala jejich jména, ale prostě ji doslova ignorovaly, ani se neohlédly. Dívka byla hodně smutná.

Později zjistila, že ty blesky vyvolává ona. Sice netušila jak, ale dělala to ona. Proto si řekla, že se nechá zasáhnout, aby to neublížilo někomu dalšímu.
Jakmile ji to zasáhlo, všechny hromy, blesky, prostě bouřka skončila a vylezlo sluníčko...

Hned jak vylezlo sluníčko. Nějakým způsobem se její táta probudil v její náruči, ale dívka se už bohužel neprobudila.
Proto napsala svému tátovi dopis o tom, že zachránila zbytek světa a že jí to mrzí.

____________________________________________________

Můj další sen, který se mi zdál včera. Je to takový zkrácený příběh na 15 minut :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama