Vítejte na mém blogu Usmívající se

Leden 2017

Krvavá láska - Hádanka

11. ledna 2017 v 12:28 | Veru Kučerová |  Krvavá láska

15. díl

Ahoj, tak jak to šlo s panem Morisem? 6. lísteček najdete v domě Molly. Možná si říkáte, že je to moc jednoduché, ale není. Uvidíte. Takže hodně štěstí. Gar.

"Ehm.. Matty? Takže další papírek je u mě doma?" - "Ano je." - "Haloo, nezapomněli jste na mě?" Zavolal na ně Jake. "Jistěže ne. Půjdeš s náma." řekla Molly. "Dobře.." - "Tak jdeme, nemůžeme se zdržovat. Gar jenom napsal, že je to v Mollyiným domě. A všichni víme, že její dům je velký. Tak šup."
ZA DVĚ HODINY
"Ah.. kluci! Ten lísteček nikdy nenajdeme." řekla Molly. Jenže oni teprve přišli a nehledali uplně všude a už vůbec netušili, že na ně ve sklepě čeká překvápko. Ne! Muffi to není, bohužel!
"Tak jdeme dál hledat, ne? Vždyť jsme před chvílí přišli a neprohledali jsme ještě všechno." - "Konečně jsi řekl něco užitečnýho, Jakeu." řekl nabručeně Matty. Tak šli všichni hledat. Když šla Molly hledat do jejího pokoje, ostatní se rozdělili po domě. Tudíž Matty šel do koupelny hledat a Jake šel hledat nedaleko sklepa. Nic nenašli. Než se Jake dostal ke sklepu, tak ho Matty s Molly doběhli a šli tam společně. "Tohle je jediné místo, kde jsme ještě nebyli." - "Oo tak jdeme.." Byla nadšená Molly.
Než Jake otevřel dveře. Dveře se otevřely samy a v nich stál....
"Gar!" řekla Molly a aby se ještě ujistila, naklonila se k Mattymu a zeptala se ho "je to Gar, že jo?" - "Jo je.." Usmál se na ní. Všichni se připravili do boje proti Garovi. Gar to ale poznal, věděl, že jsou naštvaní kvůli Muffi. "No ták. Není třeba proti sobě bojovat..." Molly mu skočila do řeči.. "když jsi mi sebral Muffi?" - "To jsem říct zrovna nechtěl, ale mám tu živé video z místa, kde je Muffi ukrytá, když na mě budete hodní. Ukážu vám, že je aspoň živá. Ne, opravdu ji nehodlám zabít." - "Tak na co jí potřebuješ? Na co bys jí vůbec chtěl?" řekla Molly smutně a začaly jí téct mini-slzy. "Ale nebreč, Molly.. Muffi se ti hned vrátí, jen co doděláte tento úkol s lístečky, ale proto jsme nepřišel. Já jsem to překvápko ve sklepě. Možná si říkáte proč? Ale důvod je prostý, protože já mám váš 6. lísteček a jen tak ho nezískáte. Musíte uhádnout hádanku. " - "Promiň, ale... proč zrovna hádanku?? Nemáme na hry náladu." řekl Matty. "Protože vy tři jste mimořádní. Jste velice dobrý tým. Vy už na to nějak přijdete, vím to. Otočte se zády a já vám tu někde ten lísteček i s hádankou schovám. Hm Hm Hmm. Ták můžete.." Molly se otočila jako první. "Je pryč!"
-------------------------------------------------------
Pokračování příště :) pardon jestli je to krátké, ale celé jsem to psala ve škole na informatice. Kousek minulou hodinu a kousek dneska. Daší díl budu zase psát až budu mít volno na informatice. Normálně moc toho volna nemám :/