Vítejte na mém blogu Usmívající se

Prosinec 2016

Černá díra

2. prosince 2016 v 17:36 | Veru Kučerová |  Sny

Žila byla, jedna malá holčička jménem Lila, která absolutně netušila, co je zač. Neskutečně rychle rostla, že to všem přišlo divné. Ale to, že tak rychle rostla, nemělo s tím, co ona je, vůbec nic společného. Když Lile bylo 15 let, objevilo se v ní něco, co nikdo nečekal a ani by ho to nenapadlo...

Jakmile Lile bylo 15 let. V jejím městě se objevila tzv. černá díra, ale nebyla to TA černá díra. Byla o něco jiná. Lila byla ta, která způsobovala tu 'černou díru'. Po několika měsících na to přišla, ale také přišla na to, že to může ovládat. Kdy se černá díra objeví, kdy zmizí a jiné další úžasné věci. Jenže Lile trvalo lety, než se to naučila ovládat. Trénovala na dálku z oken svého pokoje. V tu chvíli, kdy to zrovna zkoušela. Na tom místě projel autobus s hodně lidmi, ale Lila ještě nevěděla, co přesně ta černá díra dělá a navíc si autobusu nevšimla. Proto trénovala dál. Když se černá díra objevila a autobus byl skoro u ní. Lila stále držela ruce nahoře, aby se jí snažila udržet co nejdéle, jenomže černá díra byla pořád větší a větší. Autobus byl už u ní, ale místo toho, aby třeba spadl do díry nebo normálně projel. Černá díra ten autobus totálně odstrčila a s ním i lidi co byli uvnitř. Lila se toho polekala a tak ruce odtrhla dolů. Černá díra zmizela, ale autobus byl nakloněný k zemi. Lidi museli lézt okny. Polovina lidí byli od krve, ale zbytek byl dá se říct v pořádku.

Lila se na autobus vyděšeně dívala. A protože už byl večer, šla spát. Noc byla klidná do té doby než se jí zdál nějaký strašidelný sen. Černá díra se objevila uprostřed města a zavinila tolik bouraček, že se to nedalo spočítat. Lila se ráno kolem třetí hodiny probudila, podívala se z oken a viděla tam několik blikajících aut, které jsou buď převrácené nebo normální, ale nabourané. Říkala si, co se stalo? Když v tom zaslechla ostatní spolubydlící, že se znovu objevila 'černá díra'. Lila přišla na to, že to bylo ze snu, který večer měla.
Zlobila se na sebe, protože chtěla lidi chránit a ne jim ubližovat. Tak na sebe přitvrdila a řekla si, že každý den bude trénovat na bezpečném místě. kde nikdo nejezdí ani nechodí. Za pár měsíců se to naučila ovládat, i když měla ještě malé nedostatky. Lila trénovala až moc, byla vyčerpaná. Lehla si a odpočívala. Lila se konečně mohla pochválit, za to, že odvedla skvělou práci. Ale černá díra se objevovala stále víc a víc, jako by se objevil někdo další, kdo měl stejné schopnosti jako Lila. Lila chtěla kvůli černé díře odjet z jejího města, jenže černá díra bohužel nikoho nepustila. Proto se Lila vydala na pátrání za někým, kdo by mohl tyto schopnosti mít. Nikoho nenašla.

Přes další noc se černá díra změnila v něco, co uškodí i Lile. Černá díra tentokrát i brala vše, co by se jí dostalo nejblíže. Tak všichni z města zůstali schovaní ve svých domech. Žili s tím. že se u nich objevuje černá díra a že nikdo nemůže odejít a odjet. Když jednoho dne Lila úplně zapomněla na černou díru a vydala se ven. Černá díra se zrovna v tu chvíli otevírala...
Vcuclo ji to! Jakmile to Lilu vzalo, už ji nikdo nikdy neviděl a stejně tak i černou díru.

___________________________________________________

Tak tohle se mi zdálo :D Vím, mám divný sny...