Vítejte na mém blogu Usmívající se

Říjen 2016

Krvavá láska - Kabát s papírkem

26. října 2016 v 20:28 | Veru Kučerová |  Krvavá láska

14.díl

"Co tu děláte! Potřebujete něco?" řekl Pan Moris. "Ne. My jsme přišli najít..." poté Matty Molly přerušil a šťouchl do ní, aby neprozradila účel toho, proč tam vlastně přišli. "Co je?" zeptala se. "Neprozraď to!" pošeptal jí. "No jo.. My jsme přišli na návštěvu, abychom vás lépe poznali.." řekla Molly. "Dobrá tedy. Smíte jít dál." pozval je Moris. Jakmile vstoupila Molly. Podíval se na ní, jakoby jí chtěl zabít. Molly si v hlavě říká: "že by nám Gar zapomněl napsat, že Moris upíry a vlkodlaky nesnáší?"

Chvilku se na něj koukala a když k ní přišel Matty, tak se Moris otočil a zmateně řekl: "no tak se posaďte, ne?" Molly se šla posadit na křeslo, Matty vedle ní a Jake tam jen tak stál. "No tak Jaku, sedni si." řekl Moris. "Jak znáte moje jméno?" - "Gar se o tobě zmínil.." - "A co říkal?" - "Omlovám se vám, ale říci to nemůžu. Gar mi vyhrožoval, že pokud jenom pohnu jazykem, tak mi ho uřízne. Pardon lidi." - "To je v pohodě." Najednou se nečekaně zeptala Molly: "No a....chodíte někdy ven?" - "Ano, chodím. Nejčastěji, když mi je třeba zima nebo když je u mě na návštěvě nějaké děvče." Všichni se na sebe hned podívali a usmáli se. Chviličku si spolu s panem Morisem bezvýznamně povídali a zároveň hledali kabát ve kterém mají papírek, který nutně potřebují. "Em...pane? Půjdeme ven? Je mi strašné horko." - "Hohoho....ale jistě slečno...?" - "Jsem Molly :)" - "Oh...jistě, slečno Molly."

Šli ven a pan Moris si vzal svůj kabát. Jakmile vyšli, Jake celou dobu šel vedle Morise a objal ho rukou kolem ramen. "Pane? Mohl bych se podívat na váš úžasný kabát?" řekl Jake. - "Ale proč?" - "Chlape, chci se jen podívat.." - "No dobrá. Tu máš." Pan Moris si sundal svůj hnědý, kožený kabát a položil ho do Jakeových rukou. "No páni. Pane, máte ho tak hladký." Nenápadně sahal po kabátu a pak, když se Moris nedíval, z kapsy vytáhl papírek. Ukázal ho na Molly a Mattyho a hned se snažili odejít. "No tak Pane, už je pozdě. Měli bychom jít domů." - "No dobře. Přijďte zas." Jake vrátil kabát. Doprovodili Pana Morise domů a šli nazpátek do svých domovů.

Všichni si sedli těsně před jejich baráky na lavičku, vytáhli papírek a Matty četl:

___________________________________________________

Doufám, že se líbil nový díl :) I když dlouho nevyšel... Tak si ho užijte a přeju hezký zbytek dne... :)