Vítejte na mém blogu Usmívající se

Děkuju!! :)

28. září 2016 v 9:42 | Veru Kučerová
Ahoj :) jak už víte, jsem Veru Kučerová. Tohle vážně není žádný příběh, ale skutečnost. Jelikož jsem si všimla, že na blogu mi blbne to počítadlo na návštěvy. A můj velice blízký člověk (táta) :) mi řekl, že mu na blogu blbne také. A tak jsem přemýšlela, zda si mám založit nový blog. Znám pár stránek, kde se dá založit.. Třeba na webnode nebo simplesite. Na simplesite má moje kamarádka blog.

Ale pak jsem se zase rozmyslela, protože kdybych si založila nový blog. Musela bych všechno dělat znovu a tady na tom blogu se mi moc líbí a jsem tu celkem spokojená. Takže zůstávám. A nezajímám se už o tabulku. Vy všichni, co tu jste, jste mi pomohli překonat to, to všechno. Hlavně děkuju svojí kamarádce Nikče, která mi při nejhorších chvilkách pomohla! Jsem jí moc vděčná. Poděkovala jsem jí i ve videu na Ytb (Veru Kučerová) a budu jí děkovat dokud budu chtít :)
Děkuju Niky!! Doufám, že tohle zrovna čteš :D

A zároveň bych chtěla zase udělat to, co jsem před tím dělala. Že mi někdo napíše stručně nějaké téma na příběh a já to napíšu a dolů pod příběh napíšu od koho bylo téma :) Nápady můžete psát sem do komentářů, na facebooku, na můj e-mail, (weu(tečka)kucerova(zavináč)seznam.cz) ale je dost malá pravděpodobnost, že si to přečtu, páč na můj e-mail chodím strašně málokdy. Ale určo si někdy všimnu :D No a nezbývá nic víc, než vám popřát hezký zbytek dne :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama