Vítejte na mém blogu Usmívající se

Krvavá láska - pan Moris

28. září 2016 v 10:50 | Veru Kučerová |  Krvavá láska

13. díl

Otevřeli papírek a spolu četli:

Dobrý den! Smějící se Snad vám nemusím připomínat kolikátý papírek už máte, ne? Vy si je přeci necháváte a můžete je spočítat.
Nu, další papírek najdete u pana Morise, který však ví, kdo jste a co jste zač, proto potřebujete na tento úkol člověka. A když jste samozřejmě tak dobří přátelé s Jakem, tak budete s ním.
Papírek najdete na velmi neobvyklém místě. V kabátu pana Morise. Ten kabát nikdy nesundá a pořád ho nosí u sebe, ale vy si však poradíte. Hodně štěstí. Gar

"No to snad nemyslí vážně, ne? Zase ten člověk?" Zlobil se Matty. "Tentokrát to zvládneme bez něj!" Pokračoval. "Matty?" Řekla Molly a Matty ji ještě přerušil: "Ne! Neříkej to! Vím co mi chceš říct, že má Gar pravdu, že pan Moris opravdu ví, co jsme zač a že Jakea vážně potřebujem. Opovaž se to říkat Molly!" - "Právě jsi mi to shrnul. Ale o to nejde. Podívej tamhle, Jake někam odjíždí, musíme ho dohonit." - "Vážně" - "Matty?" - "No tak jo.."

Za chvilku byli oba venku a běželi za Jakem. "Jakeu? Jakeu!" - "Molly. Co tu děláš?" - "Kam jedeš?" - "Já? Nikam nejedu lidi. Jenom posílám některé svoje věci pryč." - "Aha" - "proč tě to tak zajímá? Tvůj kluk mě nesnáší" - "Není to tak, že by tě nesnášel.." Když v tom jí Matty přerušil: "Je to tak!" Molly se na Mattyho otočila a zašeptala na něj: "Můžeš trochu spolupracovat prosím?" Pak se zase Molly otočila k Jakeovi a spolu si povídali. Za tu dobu stihla Jakea přemluvit, aby jim pomohl s tím úkolem.
"A kdy se chystáte provést ten váš úkol?" - "Už zítra" odpověděl mu Matty. "Dobře.. A mám si něco připravit? Co si mám vzít s sebou?" - "Nic si neber, Jakeu. Jenom sebe. Stačí abys byl sám sebou, nic víc" řekla Molly a odešla zpátky k sobě domů spolu s Mattym. Odemkla dveře. Spolu si sedli na gauč. I když bylo brzy, Molly během pár minut usnula..

DRUHÝ DEN

Je ráno a Molly se probrala s Mattym nastejno. Zaběhli do lesa a sehnali si snídani. Potom zazvonili na Jakea. Jake otevřel a že byl tak natěšený. Byl připraven. Hned vyrazili. Pan Moris bydlel dál, než to vypadalo. Ulice Fifth Street.
Číslo domu nevěděli, ale domů tam bylo málo. Viděli jak pan Moris vypadal, to jim stačilo na to, aby ho našli.

Ale hledali vážně moc dlouho. Po dvou hodinách ho zahalédli na balkoně. "Třetí patro!" - "To vidíme taky, Jakeu." - "Jo, já vím."
Šli po schodech do třetího patra. Hledali dveře, když v tom našli jedny povědomé dveře, koukly na jméno na dveřích. Na dveřích bylo napsáno Morisovi. Chvíli se všichni hádali, kdo zaklepe, ale pan Moris je slyšel až v koupelně, byli tak hlasitý, že šel otevřít on. Otevřel dveře a řekl..

______________________________________________________

Tak co? :) Líbilo? Pokračování příště..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | 25. října 2016 v 21:23 | Reagovat

Nevěděl jsem si stím rady ale vše jsem krásně našel na http://www.radyprovsechny.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama