Vítejte na mém blogu Usmívající se

Nerozlučná trojka

26. srpna 2016 v 10:36 | Veru Kučerová |  Drama
Byla jedna milující rodina, která si strašně dlouho přála miminko. Až se jim to zanedlouho splnilo. Maminka šla na ultrazvuk, ale nechtěla vědět, kdo to bude. Jestli holčička nebo chlapeček. Za to se jí řeklo, že to jsou dvojčata. Ale její přítel chtěl vědět, zda to jsou dívenky nebo chlapečci, proto jeho žena zůstala další den doma. A on se na to šel zeptat. Budou to holčičky. Pak se stalo něco velmi nečekaného. Jeho žena to druhé dítě nechtěla, a proto ho dala k adopci. Vzala si jí jedna rodina, která také chtěla moc miminko, ale nechtěli raději nic riskovat. Adoptovanou holčičku pojmenovali Lena. A narozenou holčičku neadoptovanou pojmenovali Elena, jména domluvou nevznikla. Byla to jenom náhoda.

Rodiče Leny za 1 rok zemřeli. Lena plakala jak jen to šlo. Nenašel se nikdo, kdo by se o ní postaral. Proto se musela o sebe postarat sama. Bylo jí jen 8 let. A nejhorší bylo, že Lena vůbec netušila, že má pravou sestřičku, která není adoptovaná.
Leně bylo už 9 let. Tak si řekla, že bude jen tak pátrat. Přišlo jí podezřelé, že její rodiče hnedka zemřeli. Jenže najednou, když byla na cestě do sklepa prohledávat, tak někdo zaklepal na dveře. Lena se podívala z okna, ale byli tam divní lidé oblečení v černém. Měli na sobě i kukly. Ale Lena prostě otevřela, ani nevěděla, co si myslela, ale měla štěstí, že v sobě probudila síly Ninjy. Lidé přišli dovnitř a řekli: "ruce nad hlavu!! A řekni mi, kde máte peníze.." Lena chvilku vyčkávala a odpověděla: "Ne!" - "Co prosím?" Lena se naštvala, dala ruce dolu a praštila ho. Přivázala ho k židli tak rychle, jak jen to šlo. Byla to hračka a minutka. "Řekla jsem ne! Poslyšte, teď hned odejdete z mého bytu, jinak toho budete litovat!" Chlap v kukle ihned zmizel, hned co ho rozvázala. Poté ještě Lena vykřikla: "a už sem nechoďte!!"

V sousedství byla jedna dívka. Jmenovala se Elena. Stála venku a koukala se na Lenu, jak to zvládá. Ikdyž neměla tušení, že to jsou sestry a ještě k tomu dvojčata. Podívala se na Lenu, usmála se na ní a vrátila se domů. No a Lena šla pokračovat, tam kde skončila. Šla do sklepa a hledala jakékoli papíry, které jí všechny otázky zodpoví. Při hledání zjistila, že má v genech síly Ninjy a má povolání, že musí plnit mise a nesmí zklamat. Prý to má po svých rodičích. A pak najednou objevila papíry o adopci dítěte. Prostě si to přečetla a zjistila, že přímo ona je adoptovaná a že má rodiče a dvojče. Sestřičku, která se jmenuje......"Elena??" Pak si Lena říkala, že ta dívka v sousedství se jmenuje Elena. "Ale to musí být shoda náhod." říká si. Ale také si říkala, že tomu musí přijít na kloub. A proto další den se zeptala paní v sousedství, jestli nemůže jít s Elenou ven. Ale její praví rodiče jí nechtěli odporovat, aby jí to nepřišlo divné. "Jistě, že můžeš.. Eleno??" - "Ano mami?" - "Vrať se brzy.." - "Dobře, mami."

Lena šla tedy s Elenou ven a povídali si a hráli. A najednou se zničehonic zmínila Lena o její sestřičce. "Eleno?" - "hm?" - "Nemáš náhodou nějakou neznámou sestřičku, kterou dali k adopci?" - "Ne, proč se mě na to ptáš? - "hm..jen tak" Najednou se Lena smutně podívala a prostě na ní vyklopila. "Jsme sestry, dvojčata!" - "Cože? Děláš si srandu, že?" - "Ne. Doma jsem našla adoptivní papír. Jsem adoptovaná." - "No dobře, ale to snad nic nedokazuje ne?" - "Počkej si. Píše se tam, že mám dvojče, které adoptované není a jmenuje se Elena..." - "To může být náhoda..." - "To jsem si taky říkala, ale byla tam jména tvých/mých = našich rodičů." - "Panebože... Pojď poběž.." - "Dobře." Obě dívky přišly domů k Eleně, ale bylo pozdě. Zřejmě k nim přišli ti lidé, kteří se snažili vyloupit Lenu. Rodiče nikde nebyli, dívky si začaly myslet, že je zabili. Elena se rozplakala. "Nee" - "Je mi to tak líto sestřičko... Pojď vezmi si, co potřebuješ a budeme bydlet u mě, spolu! Už tě nenechám odejít." - "Dobře."

Lena pomohla Eleně se přestěhovat k ní. Chodily spolu do kina. Na výlety. Na mise. Všude! Lena to myslela vážně. Nikdy Elenu nepustila z dohledu. Měla jí tak moc ráda, že to dávala najevo. A Elena totéž.
Jednoho dne se dívky rozhodly, že spolu pojedou na tábor zadarmo. Jely na tábor, který se konal v Madridu. Tak se prošly a projely. Jakmile měsíční tábor skončil. Jely spolu domů a žily šťastně až do smrti..... Koupily si pejska. Aportovaly s ním. Byla to holčička a daly jí jméno Helenka. Byly to tři nerozlučné dívky. Lena, Elena a Helenka. Měly se navzájem rády. Zazvonil zvonec a máme tu šťastný konec.... :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toto téma mi zadala sestřenka Maťka Václavíková.... Snažila jsem se nedělat smutný konec. A není... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěli byste být ninja....?

Ano 50% (1)
Ne 50% (1)
Možná 0% (0)

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 26. srpna 2016 v 10:43 | Reagovat

Ten úvod dobrý, spíše jsem čekala nějaké drama než ninjy, ale i tak dobrý :-D

2 weukucerova weukucerova | Web | 26. srpna 2016 v 11:42 | Reagovat

:D Děkuju :) jestli chceš drama a smutný konec, mám přidaný příběh - Dao Fah - Hvězda nebe, je to smutný, ale vážné drama... smutný konec atd...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama