Vítejte na mém blogu Usmívající se

Krvavá láska - Odhalení

24. srpna 2016 v 18:02 | Veru Kučerová |  Krvavá láska

3. díl

(Poslední věta z minulého dílu: Z pohledu Molly: "Tak jo... já jsem....)

(Matty) "já jsem....tak strašně rád, že jsme spolu!" Ale Molly věděla, že tohle není to, co jí chtěl říct, teda myslela si to. "Jo, jasně. Já jsem taky ráda, že jsme spolu. A... určitě je to, to co jsi mi chtěl říct?" Matty se pořádně zamyslel a pak mi dal polibek na tvář a řekl: "Jo. Neměj strach, je to ono." - "Tak dobře." Hned poté co to Molly dořekla, tak Matty odešel. Molly se otočila na Mattyho a řekla si, že ho bude sledovat.
Poprvé šel Matty do auta a odjel. Molly jela tedy za ním. Sledovala ho tak dlouho, dokud na tu věc nepřišla. A ke všemu byl tu noc úplněk. Molly si v hlavě říkala: "ach....ještě, že se při úplňku neměním v bůh ví co."
Najednou Molly zahlédla Mattyho jak jde do nějaké velké budovy. Vešla dovnitř a pak nevěděla kudy dál. Tak to riskla a šla schody na pravé straně, nahoru. Najednou ho viděla jak zachází do sklepních dvěří, ale Molly si říkala: "co?? Jde do sklepa?? Proč sklep?!" Naštěstí našla Molly jedno okno, které je navrchu sklepa a má výhled na všechny rohy.
Tak vykoukla z toho okna a sledovala Mattyho. Viděla ho, jak se přivazuje řetězy ke zdi. A najednou se Matty začal přeměňovat ve vlkodlaka. Molly viděla jeho žluto-oranžové oči, přeplněné slzami. Nevěděla co se mu to děje.
Až na to za pár minut přišla. Sice byla zmatená, ale co.....každý má své vlastní tajemství i Molly ho má. "On.....je.........vlkodlak?? Oooo.....Panebože" se slzami v očích vyběhla ven a domů.

Zamkla se v pokoji a klekla si do rohu. Pak si začala povídat pro sebe: "Proč mi to neřekl?? Mám přece právo znát pravud." Najednou se ozval vnitřní hlas: "Ano...ty máš právo znát pravdu, ale on taky." Molly vyskočila a stoupla si, protože se lekla. Lidé, co by ji potkali ten den, mysleli by si, že je šílená. Tak si tedy stoupla a řekla: "Halóóó?? Kdo je tam??!!" - "To jsem já, tvůj vnitřní hlas." - "Lidi tohle není vtipný!!" Najednou zafoukal jemný vítr a otevřelo se okno. Z okna vyskočil Matty, v jeho trochu jiné podobě. Byl to vlkodlak.
Ale Molly nedošlo, že by to mohl být Matty. Bála se tak, že do něho zabodla první věc, kterou měla po ruce - nůžky. Jen co je do něj zapíchla, tak se vlkodlak Matty přeměnil zpět na člověka. "Panebože.... Matty!!"
Molly si k němu sedla a brečela. Čekala až se probudí. Za pár hodin se pomalu probouzel, probudil se s ledem na místě, kam ho Molly bodla. Ale Molly byla pryč. Kde myslíte, že je??

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajímá vás, jak to dopadne?? Pište komenty ať vím, zda to stojí za to.... Ještě přidám ty díly co mám napsaný a pak nevím, jestli mám psát dál...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 STIAK STIAK | E-mail | Web | 25. srpna 2016 v 22:06 | Reagovat

Oh, už jsem se bála, že by se tomu odhalení Matty nakonec celkově vyhnul >w> Dalo se čekat, že to bude fakt něco takovýho (btw, vlkodlaci jsou awesome :3), hhhh c:
Jde se číst dál ^^

2 weukucerova weukucerova | Web | 26. srpna 2016 v 9:15 | Reagovat

Děkuju moc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama